Optimalizace stránek

Potřebujete přivést zákazníky na Váš web?

Zvýšení návštěvnosti WWW stránek


Optimalizace www stránek pro vyhledávače nebo také SEO (zkratka z angl. Search Engine Optimization), patří k moderním postupům, bez nichž se žádný současný web neobejde. SEO je metoda, díky níž lze přivést cílené  návštěvníky na Vaši webovou prezentaci nebo internetový obchod (e-shop) při vynaložení minimálních investic. Cílem optimalizace stránek je objevovat se na prvních místech ve vyhledávačích  (primárně seznam.cz, google.com) díky klíčovým slovům či frázím, na které je daná stránka optimalizována.

Optimalizaci stránek bychom mohli rozdělit na dvě velké kapitoly:

  1. On page faktory - onpage faktory jsou takové, které se nacházejí přímo na internetových stránkách, tedy lze je ovlivňovat přímo editací webu
  2. Off page faktory - jako offpage faktory (off-page) webové stránky označujeme vnější vlivy působící na danou stránku. Mezi známé off-page faktory patří tzv. zpětné odkazy (hypertextové odkazy mířící z jiných stránek), jejich množství a síla, texty těchto odkazů, případně text odkazující stránky, respektive relevance dané stránky (případně webu) vůči odkazované stránce.

SEO

Proč SEO?


1

Oslovíte nové zákazníky, kteří aktivně hledají Vaše služby

2

Vaše www stránky budou vidět ve všech vyhledávačích za jedny peníze.

3

Zvyšuje razantně návštěvnost a obrat firmy a efektivnost webových stránek

4

Zákazníci snadno a přirozeně najdou Váš web. Ušetříte zbytečné výdaje za marketing.

tvorba www stránek


Tvoříme webové stránky pro desktopy, notebooky, tablety a chytré telefony